KONTAKT

Fyll i kontaktformuläret nedan för frågor som rör Soprema och våra produkter. Vi hör av oss så fort vi har möjlighet.

 

SOPREMA AB

Diabasgatan 12

254 68 Helsingborg

SVERIGE

Tel. +46-(0)8-646 35 00

SOPRACENTER

Veddestavägen 13

175 62 Järfälla

SVERIGE

Tel: +46 (0)733-52 51 00

 

HELA SOPREMA AB

                    

Antoine Willems

Commercial Director, Nordic Countries

+46(0)722-15 15 65

awillems@soprema.se

 Jeanette Persson

Sälj- och marknadsadministratör

+46(0) 722 15 15 35

jpersson@soprema.se

                   

Sam Ranch

        Försäljningschef Norden          

        +46(0)703-92 08 08          

sranch@soprema.se

 

                   

Eva Arvidsson

Financial Controller

+46(0)706-00 30 36           

earvidsson@soprema.se

 

Anders Rosqvist

Lageransvarig Helsingborg

+46(0)708-84 19 55

arosqvist@soprema.se

John Zetterlund

Area Sales Manager, Östra Sverige  

+46(0)733-52 51 00

jzetterlund@soprema.se

Magnus Liedberg

Area Sales Manager, Västra Sverige

+46(0)722-15 66 10

mliedberg@soprema.se

Kamil Kielin

Lageransvarig Järfälla

+46(0)700-13 54 52

kkielin@soprema.se

Fredrik Nilsson

Area Sales Manager Södra Sverige

+46 (0)761-120 911

fnilsson@soprema.se

William Skarbo

Area Sales Manager Norge

+47 (0)907-29 703

wskarbo@soprema.com

 

Kontaktformulär