KONTAKT

SEMESTERSTÄNGT

– Vårt kontor och lager i Helsingborg är stängt vecka 29, 30 och 31.
– Vårt SOPRACENTER i Årsta är stängt vecka 28 + vecka 30.

Fyll i kontaktformuläret nedan för frågor som rör Soprema och våra produkter. Vi hör av oss så fort vi har möjlighet.

SOPREMA AB

Diabasgatan 12

254 68 Helsingborg

SVERIGE

Tel. +46-(0)8-646 35 00

SOPRACENTER

Ostmästargränd 1

120 40 Årsta

SVERIGE

Tel: +46 (0)733-52 51 00

Hela SOPREMA AB

Antoine Willems

Commercial Director
Nordic countries

awillems@soprema.se
+46(0)722-15 15 65

Jeanette Persson

Back-office Manager

jpersson@soprema.se
+46(0) 722 15 15 35

Sam Ranch

Sales Manager
syntetiska tätskikt

sranch@soprema.se
+46(0)703-92 08 08

Eva Arvidsson

Finance
Manager

earvidsson@soprema.se
+46(0)706-00 30 36

Anders Rosqvist

Lageransvarig
Helsingborg

arosqvist@soprema.se
+46(0)708-84 19 55

Magnus Liedberg

Area Sales Manager
Västra Sverige

mliedberg@soprema.se
+46(0)722-15 66 10

Kamil Kielin

Lageransvarig
Årsta

kkielin@soprema.se
+46(0)700-13 54 52

Fredrik Nilsson

Area Sales Manager
Södra Sverige

fnilsson@soprema.se
+46 (0)761-120 911

Disa Jakobsson

Ekonomiassistent/
Administratör

djakobsson@soprema.se
+46 (0)721500551

John Zetterlund

Area Sales Manager
Östra Sverige

jzetterlund@soprema.se
+46(0)733-52 51 00

William Skarbo

Area Sales Manager
Norge

wskarbo@soprema.com
+47 (0)907-29 703

 

Kontaktformulär

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.