KONTAKT

Fyll i kontaktformuläret nedan för frågor som rör Soprema och våra produkter. Vi hör av oss så fort vi har möjlighet.

 

SOPREMA AB

Diabasgatan 12

254 68 Helsingborg

SVERIGE

Tel. +46-(0)8-646 35 00

SOPRACENTER

Ostmästargränd 1

120 40 Årsta

SVERIGE

Tel: +46 (0)703-920808

Hela SOPREMA AB

Antoine Willems

Managing Director
Sverige & Norge

awillems@soprema.se
+46(0)722-15 15 65

Eva Arvidsson

Finance
Manager

earvidsson@soprema.se
+46(0)706-00 30 36

Snezana Gusatovic

Back-office
Manager

sgusatovic@soprema.se
+46(0) 722 15 15 35

Disa Jakobsson

Ekonomiassistent/
Administratör

djakobsson@soprema.se
+46 (0)721500551

Anders Rosqvist

Lagerchef
Sverige

arosqvist@soprema.se
+46(0)708-84 19 55

Kamil Kielin

Lageransvarig
Årsta

kkielin@soprema.se
+46(0)700-13 54 52

Magnus Liedberg

Försäljningschef
Sverige

mliedberg@soprema.se
+46(0)722-15 66 10

Fredrik Nilsson

Distriktsansvarig Södra
Sverige

fnilsson@soprema.se
+46 (0)761-120 911

Johan Lundvall

Distriktsansvarig
Stockholm & Mälardalen           

jlundvall@soprema.se

+46(0)703-92 08 08

Adam Carlsson

Junior säljare
Mellersta Sverige               

acarlsson@soprema.se

+46(0)734-30 46 29

William Skarbo

Sales Manager
Norge

wskarbo@soprema.com
+47 (0)907-29 703

 

Kontaktformulär

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.